Tvoříme lepší spánek

Designové ložnice

Postele

Dopřejte si postel svých snů. Základ našich čalouněných postelí tvoří masivní dřevěná konstrukce. Vyberte si čalounění z mnoha barevných odstínů a různých struktur látek. Zvolte designové nožičky ze dřeva či kovu. Postel vyrobíme dle Vašich individuálních požadavků.

Matrace

Spánkem strávíme jednu třetinu našeho života. Primární funkcí spánku je psychická a fyzická regenerace našeho těla. Proto je nezbytné vybrat matraci, která bude zárukou pohody a zdravého spánku našich zákazníků.

Doplňky

Pro kvalitní spánek je důležité také zvolit správné povlečení, přikrývky a polštáře, které neslouží pouze jako estetické doplňky, ale mají velký vliv na ničím nerušený zdravý spánek. Jako estetické doplňky z naší nabídky mohou být použity noční stolky, křeslo nebo taburet.

Designové ložnice na míru

O nás

Příběh firmy začal na podzim v roce 2016, kdy zakladatelé a majitelé firmy rekonstruovali ložnici a hledali čalouněnou postel, která by odpovídala jejich představám o designu, kvalitě i ceně. Po návštěvě spousty řetězců s levným nábytkem i luxusních prodejen však nenašli žádnou, která by splňovala jejich představy.

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy