Bratří Štefanů 499/79
Pro návštěvu showroomu je nutné se předem objednat
Po-Pá 12-18
So 10-13

Trasa
Tvoříme lepší spánek

Designové ložnice

Navštivte náš showroom v Hradci Králové

Postele

Dopřejte si postel svých snů. Základ našich čalouněných postelí tvoří masivní dřevěná konstrukce. Vyberte si čalounění z mnoha barevných odstínů a různých struktur látek. Zvolte designové nožičky ze dřeva či kovu. Postel vyrobíme dle Vašich individuálních požadavků.

Matrace

Spánkem strávíme jednu třetinu našeho života. Primární funkcí spánku je psychická a fyzická regenerace našeho těla. Proto je nezbytné vybrat matraci, která bude zárukou pohody a zdravého spánku našich zákazníků.

Doplňky

Pro kvalitní spánek je důležité také zvolit správné povlečení, přikrývky a polštáře, které neslouží pouze jako estetické doplňky, ale mají velký vliv na ničím nerušený zdravý spánek. Jako estetické doplňky z naší nabídky mohou být použity noční stolky, křeslo nebo taburet.

Showroom

Navštivte náš showroom v Hradci Králové, kde si můžete prohlédnout kompletní nabídku postelí, vyzkoušet matrace a vybrat povlečení nebo doplňky do Vaši ložnice.
Celým procesem výběru vysněné postele Vás provedeme.

Otevírací doba
PO - PÁ12:00 - 18:00 (otevřeno na objednání)
SO10:00 - 13:00 (otevřeno na objednání)
NE dle individuální domluvy

O nás

Příběh firmy začal na podzim v roce 2016, kdy zakladatelé a majitelé firmy rekonstruovali ložnici a hledali čalouněnou postel, která by odpovídala jejich představám o designu, kvalitě i ceně. Po návštěvě spousty řetězců s levným nábytkem i luxusních prodejen však nenašli žádnou, která by splňovala jejich představy.

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy