Bratří Štefanů 499/79
Pro návštěvu showroomu je nutné se předem objednat
Po-Pá 12-18
So 10-13

Trasa
O společnosti Tvoříme lepší spánek

Dbáme na kvalitu materiálů a spokojenost našich klientů.

Vize

Vytvořit z ložnice místo, odkud každé ráno budete připraveni na další úspěšný den.

Mise

Naším posláním je tvořit lepší spánek. Používáme kvalitní materiály, dbáme na rozdílné požadavky našich zákazníků, díky kterým je každá postel originál.

Hodnoty

Kvalita
Vášeň
Osobní přístup

Historie společnosti

Příběh firmy začal na podzim v roce 2016, kdy zakladatelé firmy rekonstruovali ložnici a hledali čalouněnou postel, která by odpovídala jejich představám o designu, kvalitě i ceně. 

Po návštěvě spousty řetězců s levným nábytkem i luxusních prodejen však nenašli žádnou, která by splňovala jejich představy. Na internetu i e-shopech jich objevili spousty, avšak většina e-shopů nedisponovala showroomem a fotky se mnohdy lišily od reality. Dalším zklámáním pro ně byl přístup v prodejnách a způsob prodeje. A tak jednoho podzimního dne, po další neúspěšné návštěvě obchodu s nábytkem se rozhodli, že by měli sobě ale i dalším lidem pomoci při řešení nové ložnice. S podnikatelským záměrem se vrhli do studia materiálů a hledání správných dodavatelů.

Následoval rok objíždění všech veletrhů v Evropě. Po shlédnutí tisíce produktů a stovek značek se začali orientovat v nabízené kvalitě a dalších důležitých vlastnostech produktů, jež zahrnují zejména certifikace, informace o zdravotní nezávadnosti, gramáže a voděodolnost látek či hustoty pěn. Následovala jednání s jednotlivými výrobci. Po necelém roce objíždění výrobních podniků našli vhodného partnera pro výrobu jejich postelí i matrací, který splňoval všechny požadované atributy - design, kvalitu i odpovídající cenu. Rodinnou firmu Materasso, sídlící kousek za českými hranicemi v malebné vesničce Oravské Veselé.

Nakonec se tedy jejich sen stal skutečností a v roce 2019 otevřeli první showroom v Hradci Králové, který jak upřímně doufají, se stane příjemným místem pro jejich zákazníky. Místem, kde se lidé na chvíli zastaví, vychutnají si při výběru postele a matrace kávu či prosecco a budou cítit dobře, protože pouze pak je možné správně vybrat matraci a doladit jednotlivé komponenty postele tak, aby dohromady poskytovali zákazníkovi tu nejvyšší kvalitu spánku.

Jejich úsilí však nekončí. Aby byly schopni dostát svým hodnotám a cílům, neustále se snaží zlepšovat použité materiály, služby poskytované zákazníkům a držet krok s designovými trendy. 

 

S úctou, 

Michele & Tadeáš

 

 

 

IČO: 07802536
DIČ: CZ07802536
Otevírací doba
Po - Pá 12:00 - 18:00 (na objednání)
So 10:00 - 13:00 (na objednání)
Ne Dle dohody